AB Arco Vitrína GREY G10 94/195/40

Uspořádání: vitrína disponuje dvířky za kterými jsou police v souvisejících produktech lze dokoupit LED nebo RGB osvětlení Materiál: laminovaná... více informací »
AB Arco Vitrína GREY G10  94/195/40
Značka: AB Arco
5 471 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: vitrína disponuje dvířky za kterými jsou police v souvisejících produktech lze dokoupit LED nebo RGB osvětlení Materiál: laminovaná...

Uspořádání: vitrína disponuje dvířky za kterými jsou police v souvisejících produktech lze dokoupit LED nebo RGB osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Levný produkt AB Arco Vitrína GREY G10 je k získání snadno u nás v rubrice vitríny! Podívejte se na jiné kousky z této kategorie za parádní cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další kousky od dodavatele AB Arco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek AB Arco Vitrína GREY G10 94/195/40 od top výrobce AB Arco jednoduše získáte zde téměř zdarma! Nyní za akční cenu 5 471 Kč.