Abika Šatní skříň GALICJA T 180,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA T  180
Značka: Abika
11 179 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat


Tento diskontní produkt Abika Šatní skříň GALICJA T 180,5/208/62 je k dostání mimo jiné tady a teď na našich stránkách v kategorii šatní skříně. Nyní můžete koupit parádní produkty ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu!

Velmi oblíbený výrobek Abika Šatní skříň GALICJA T 180,5/208/62 od odblíbeného výrobce Abika jednoduše pořídíte na našich stránkách ve výprodejové akci. Ceny od 11 179 Kč.