Abika Šatní skříň GALICJA T1 100,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA T1  100
Značka: Abika
7 967 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat


Ve slevě produkt Abika Šatní skříň GALICJA lze zakoupit již dnes na našem webu zařazený v rubrice šatní skříně. Připravili jsme pro vás parádní zboží z naší kategorie za super cenu. Přední výrobce Abika má ve stále nabídkce špičkové výrobky Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus Abika Šatní skříň GALICJA T1 100,5/208/62 značky Abika snadno můžete najít na našich stránkách nyní téměř zdarma! Aktuálně v akci za 7 967 Kč.