Abika Šatní skříň GALICJA T1 200,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA T1  200
Značka: Abika
12 699 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat


Diskontní produkt Abika Šatní skříň GALICJA T1 200,5/208/62 jde pořídit v pohodě tu na našich stránkách v oblíbené sekci šatní skříně! Nyní můžete najít podobné produkty ve zmíněné kategorii za super ceny. Tato vyjímečná značka Abika pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní zboží. A to je teprve začátek! Naše nabídka je široká, mrkněte také na další zboží značky Abika. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Abika Šatní skříň GALICJA T1 200,5/208/62 značky Abika snadno můžete najít tady teď právě ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 12 699 Kč.