Abika Šatní skříň GALICJA T2 120,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA T2  120
Značka: Abika
9 139 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat


Super kus Abika Šatní skříň GALICJA T2 120,5/208/62 je k získání bez obtíží tu v populární sekci šatní skříně. Najděte si zcela nové kusy z této oblíbené rubriky jednoduše online. U zákazníků oblíbená značka Abika má v nabídce vynikající zboží.

Kvalitní kus Abika Šatní skříň GALICJA T2 120,5/208/62 od výrobce Abika můžete najít teď v akci. Akční ceny již od 9 139 Kč.