Abika Šatní skříň GALICJA T2 250,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA T2  250
Značka: Abika
16 704 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat


Ve slevě produkt je k dostání bezstarostně tu ve známé sekci šatní skříně! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této známé kategorie za extra cenu! Přední dodavatel Abika má v nabídce velmi kvalitní produkty. To ale však není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce více produktů od dodavatele Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Abika Šatní skříň GALICJA T2 250,5/208/62 s osvědčenou značkou Abika můžete sehnat právě zde téměř zdarma. Nabídka od 16 704 Kč.