Abika Šatní skříň GALICJA T3 120,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA T3  120
Značka: Abika
9 790 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat


Tento akční a ve slevě produkt Abika Šatní skříň GALICJA T3 120,5/208/62 jde nakoupit bez problémů tu na webu v rubrice šatní skříně! Nyní získáte podobné produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí. Tato značka Abika má na skladě vynikající zboží To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Mrkněte na více skvělých kousků od značky Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Designový produkt Abika Šatní skříň GALICJA T3 120,5/208/62 značky Abika jednoduše získáte na našich stránkách téměř zdarma! Právě lze objednat jen za 9 790 Kč.