Abika Šatní skříň GALICJA V2 100,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA V2  100
Značka: Abika
8 433 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat


Kvalitní a oblíbený produkt jde koupit teď u nás v rubrice šatní skříně. Nyní si můžete vybrat akční produkty z této oblíbené sekce snadno online! Dodavatel Abika dlouhodobě dodává skvělé výrobky. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů značky Abika. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Abika Šatní skříň GALICJA V2 100,5/208/62 od populární značky Abika jednoduše můžete pořídit na našich stránkách za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 8 433 Kč.