Abika Šatní skříň GALICJA V2 120,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA V2  120
Značka: Abika
9 454 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Unikátní a žádaný produkt Abika Šatní skříň GALICJA V2 120,5/208/62 jde sehnat rovnou tu umístěný v sekci šatní skříně! Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z této známé sekce za rozumné peníze! Věhlasný výrobce Abika vám představuje vysoce kvalitní produkty Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další kvalitní produkty od výrobce Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Abika Šatní skříň GALICJA V2 120,5/208/62 od známé společnosti Abika jednoduše můžete pořídit právě levně! Teď v akci 9 454 Kč.