Abika Šatní skříň GALICJA V2 250,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA V2  250
Značka: Abika
15 879 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Zlevněný produkt Abika Šatní skříň GALICJA V2 250,5/208/62 seženete bez problémů na webu ve známé sekci šatní skříně! Mrkněte na parádní produkty ve zmíněné kategorii snadno online. Významná značka Abika vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment.

Exkluzivní výrobek Abika Šatní skříň GALICJA V2 250,5/208/62 originál od značky Abika jednoduše můžete získat právě skutečně výhodně. Akční cena 15 879 Kč.