Abika Šatní skříň GALICJA V4 100,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA V4  100
Značka: Abika
8 433 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Tento velmi oblíbený výrobek Abika Šatní skříň GALICJA V4 pořídíte bez obtíží tu na našich stránkách v sekci šatní skříně. Nyní najdete akční produkty ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přední výrobce Abika vám může nabídnout kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další prověřené kousky od dodavatele Abika. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Abika Šatní skříň GALICJA V4 100,5/208/62 od známé společnosti Abika jednoduše můžete získat u nás teď skutečně výhodně! Právě teď jen za 8 433 Kč.