Abika Šatní skříň GALICJA V4 150,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA V4  150
Značka: Abika
10 723 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Tento kvalitní a žádaný produkt Abika Šatní skříň GALICJA V4 150,5/208/62 je k sehnání jednoduše na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně! Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci. Tato vyjímečná značka Abika vám poskytuje vynikající výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Mrkněte také na další prověřené produkty od dodavatele Abika. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Abika Šatní skříň GALICJA V4 150,5/208/62 od populárního výrobce Abika snadno můžete sehnat právě nyní skutečně výhodně! Nabídky již od 10 723 Kč.