Abika skříň TOKYO 180/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň TOKYO  180/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
7 600 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Kvalitní a levný produkt lze získat zrovna tady na webu ve známé sekci šatní skříně! Vyberte si podobné produkty z této známé kategorie za super cenu. To není vše, máme toho více. Podívejte se také na další skvělé produkty od dodavatele Abika. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Abika pro své zákazníky poskytuje top výrobky.

Tento nejprodávanější výrobek Abika skříň TOKYO 180/200/62 barevné provedení: od oblíbené značky Abika snadno seženete tady v akci. Právě teď jen za 7 600 Kč.