Abika skříň TOKYO 2 200/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň TOKYO 2  200/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
8 654 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu


Výjimečný výrobek můžete nakoupit pohodlně tady na webu v sekci šatní skříně! Vyhledejte si jiné výrobky ze zmíněné sekce za rozumné peníze. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více kousků od značky Abika. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Abika skříň TOKYO 2 200/200/62 barevné provedení: s osvědčenou značkou Abika jednoduše můžete sehnat právě zde ve slevě. Teď za akční cenu 8 654 Kč.