Abika skříň TOKYO 3 200/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň TOKYO 3  200/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
10 198 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu


Tento exkluzivní kus Abika skříň TOKYO můžete pořídit jednoduše tu na stránkách v populární sekci šatní skříně! Nyní koupíte jiné produkty z naší kategorie za parádní cenu.

Levný výrobek Abika skříň TOKYO 3 200/200/62 barevné provedení: od kvalitní značky Abika snadno můžete najít zde v akci. Nyní pořídíte jen za 10 198 Kč.