Abika skříň VERONA 2 150/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň VERONA 2  150/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
8 238 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Tento kvalitní a levný výrobek Abika skříň VERONA 2 150/200/62 barevné provedení: je k získání přímo na našich stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně. Získejte kvalitní produkty z této rubriky za skvělou cenu. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další produkty od výrobce Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední výrobce Abika dlouhodobě dodává kvalitní výrobky. A to ještě není vše.

Tento velmi oblíbený kus Abika skříň VERONA 2 150/200/62 barevné provedení: od oblíbené značky Abika můžete získat na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Akční cena již od 8 238 Kč.