Abika skříň VERONA 2 200/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň VERONA 2  200/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
8 948 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Nový produkt je k sehnání lehce tu v oblíbené sekci šatní skříně! Nyní si můžete koupit unikátní produkty z této známé rubriky za nejlepší ceny. Přední výrobce Abika pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní zboží A to ještě není vše!

Tento levný výrobek Abika skříň VERONA 2 200/200/62 barevné provedení: od top výrobce Abika snadno pořídíte na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 8 948 Kč.