Abika skříň VERONA 2 250/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň VERONA 2  250/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
11 765 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu


Tento levný produkt Abika skříň VERONA 2 je k sehnání jednoduše tady na našem webu umístěný v sekci šatní skříně! Najděte si podobné produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online.

Tento zlevněný produkt Abika skříň VERONA 2 250/200/62 barevné provedení: od značky Abika seženete tady teď téměř zdarma! Akční ceny od 11 765 Kč.