Abika skříň VERONA 4 120/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň VERONA 4  120/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
7 359 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z plastu

Tento kvalitní kousek Abika skříň VERONA 4 naleznete jednoduše tady na našich stránkách v populární kategorii šatní skříně. Mrkněte na vyjímečné zboží ve zmiňované kategorii za výhodné peníze. Populární výrobce Abika vám představuje špičkový sortiment. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další vybrané produkty od dodavatele Abika. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Abika skříň VERONA 4 120/200/62 barevné provedení: od populárního výrobce Abika jednoduše můžete získat tady teď za akční cenu. Právě teď jen za 7 359 Kč.