Abika skříň WAVE 150/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň WAVE  150/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
7 326 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Tento žádaný produkt Abika skříň WAVE seženete mimo jiné tady na stránkách umístěný v kategorii šatní skříně. Nyní můžete najít vyjímečné zboží ze zmíněné kategorie za rozumné peníze.

Tento oblíbený produkt Abika skříň WAVE 150/200/62 barevné provedení: od výrobce Abika jednoduše můžete získat tady nyní v akci. Akční cena 7 326 Kč.