Abika skříň WAVE 180/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň WAVE  180/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
8 459 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Tento vynikající produkt Abika skříň WAVE je k dispozici přímo tady u nás v populární rubrice šatní skříně! Připravili jsme jiné produkty z naší rubriky za nejlepší ceny.

Zlevněný produkt Abika skříň WAVE 180/200/62 barevné provedení: od známé společnosti Abika jednoduše naleznete u nás nyní za výprodejovou cenu. Akční ceny již od 8 459 Kč.