Abika skříň WAVE 200/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika  skříň WAVE  200/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
8 743 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu


Ve slevě tento produkt Abika skříň WAVE 200/200/62 barevné provedení: můžete nakoupit právě teď tady u nás v oblíbené rubrice šatní skříně. Vyberte si ostatní produkty z naší kategorie na pár kliknutí! Věhlasný dodavatel Abika dlouhodobě poskytuje špičkové produkty. A tady je důkaz. To ale není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další zboží od dodavatele Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento skvělý produkt Abika skříň WAVE 200/200/62 barevné provedení: od známé značky Abika jednoduše získáte tady teď skutečně výhodně. Cena od 8 743 Kč.