Abika skříň YORK 150/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika   skříň YORK 150/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
6 935 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu

Velmi oblíbený produkt Abika skříň YORK 150/200/62 barevné provedení: lze nakoupit mimo jiné na našem webu ve známé sekci šatní skříně. Máme pro vás vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie snadno online!

Tento nejprodávanější výrobek Abika skříň YORK 150/200/62 barevné provedení: s osvědčenou značkou Abika snadno najdete u nás nyní za výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 6 935 Kč.