Abika skříň YORK 2 150/200/62 barevné provedení:

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným... více informací »
Abika   skříň YORK 2 150/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
7 092 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: kvalitní lamino MDF 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu hrany jsou zakončeny ABS lištou panty kov zadní stěna sololitová deska rukojeti z platu


Neodolatelný kousek Abika skříň YORK 2 150/200/62 barevné provedení: máte možnost koupit již dnes tady u nás ve známé sekci šatní skříně. Nyní můžete koupit ostatní zboží z naší rubriky za příznivou cenu! Významná značka Abika dlouhodobě prodává prvotřídní výrobky. A to ještě není vše! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také více produktů od výrobce Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený a akční kus Abika skříň YORK 2 150/200/62 barevné provedení: od odblíbeného výrobce Abika pořídíte právě teď za výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 7 092 Kč.