Barová židle Candis Dove Grey

Barová stolička Candis je kombinací pohodlí a moderního designu. Sedadlo stoličky je zdobeno tmavě šedou kůží. Oranžová nit... více informací »
Barová židle Candis Dove Grey
Značka: Möbler
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Barová stolička Candis je kombinací pohodlí a moderního designu. Sedadlo stoličky je zdobeno tmavě šedou kůží. Oranžová nit...

Barová stolička Candis je kombinací pohodlí a moderního designu. Sedadlo stoličky je zdobeno tmavě šedou kůží. Oranžová nit byla zdůrazněna prošitím, které spojuje pokožku. Základem stoličky jsou čtyři kovové nohy. Černá barva nohou ladí perfektně s koženým čalouněním. Nohy jsou odolné vůči nečistotám a otěru, protože byly nalakovány práškovou metodou. Maximální zatížení stolice je 120 kg.
Tento vynikající produkt Barová židle Candis Dove Grey jde pořídit aktuálně tu na webu ve známé sekci barové židle! Nyní si můžete koupit oblíbené kousky z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu! U nás nabízíme více, podívejte se také na další skvělé produkty od značky Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Barová židle Candis Dove Grey originál od značky Möbler můžete pořídit právě teď téměř zdarma! Akční cena 3 799 Kč.