Baterie podomítková REA LUNGO Chrom + box

Baterie podomítková REA LUNGO Chrom + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného tělesa... více informací »
Baterie podomítková REA LUNGO Chrom + box
Značka: Möbler
3 199 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie podomítková REA LUNGO Chrom + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného tělesa...

Baterie podomítková REA LUNGO Chrom + box

Baterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného tělesa byl potažen čtyřnásobným povlakem nejvyšší kvality v černém matu vrstvě. Díky této technologii je baterie chráněna proti korozi, poškození a změně barvy. Tento model je určen pro montáž na stěnu. Vhodné umyvadla, sifony a uzávěry naleznete v naší nabídce.


Typ baterie: umyvadlová, vanová
Způsob montáže baterie: nástěnná, skrytá
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: chrom
Typ hlavice: keramická
Rozprašovací rozsah: 185
Průměr připojení: 3/8 celá
Perlátor: provzdušňující
Systém box: ano
Záruka: 24 měsíců

Hodně prodávaný produkt Baterie podomítková REA LUNGO Chrom + box jde sehnat právě nyní na webu v oblíbené kategorii vodovodní baterie. Nyní můžete najít kvalitní zboží z této oblíbené rubriky za příznivou cenu! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od značky Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Möbler prodává kvalitní sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento zlevněný výrobek Baterie podomítková REA LUNGO Chrom + box originál od výrobce Möbler snadno pořídíte na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu. Ceny od 3 199 Kč.