Baterie podomítková REA LUNGO GOLD + box

Baterie podomítková REA LUNGO GOLD + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného korpusu byl... více informací »
Baterie podomítková REA LUNGO GOLD + box
Značka: Möbler
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie podomítková REA LUNGO GOLD + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného korpusu byl...

Baterie podomítková REA LUNGO GOLD + box

Baterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného korpusu byl pokryt čtyřvrstvou vrstvou nejkvalitnějšího povlaku zlaté barvy. Díky této technologii je baterie chráněna proti korozi, poškození a změně barvy. Tento model je určen pro montáž na stěnu. Vhodné umyvadla, sifony a uzávěry najdete v naší nabídce!


Typ baterie: umyvadlová, vanová
Způsob montáže baterie: nástěnná, skrytá
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: zlatý
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 11
Rozprašovací rozsah: 16
Průměr připojení: 3/8 celá
Perlátor: provzdušňující
Systém box: ano
Délka přívodů v sadě: netýká se
Záruka: 24 měsíců

Vynikající produkt Baterie podomítková REA LUNGO máte možnost dostat již dnes tady u nás v populární sekci vodovodní baterie! Máme pro vás zlevněné produkty z této populární kategorie za internetové ceny! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na více produktů od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Möbler pro své zákazníky dodává prvotřídní produkty

Tento neodolatelný výrobek Baterie podomítková REA LUNGO GOLD + box originál od výrobce Möbler jednoduše pořídíte právě nyní za výhodnou cenu! Akční cena od 4 199 Kč.