Baterie podomítková REA LUNGO ROSE GOLD + box

Baterie podomítková REA LUNGO ROSE GOLD + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného... více informací »
Baterie podomítková REA LUNGO ROSE GOLD + box
Značka: Möbler
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie podomítková REA LUNGO ROSE GOLD + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného...

Baterie podomítková REA LUNGO ROSE GOLD + box

Baterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného korpusu byl potažen čtyřnásobným povlakem nejvyšší kvality v černé matné vrstvě. Díky této technologii je baterie chráněna proti korozi, poškození a změně barvy. Tento model je určen pro montáž na stěnu. Vhodné umyvadla, sifony a uzávěry najdete v naší nabídce!


Typ baterie: umyvadlová, vanová
Způsob montáže baterie: nástěnná, skrytá
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: růžové zlato
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 11
Rozprašovací rozsah: 16
Průměr připojení: 3/8 celá
Perlátor: provzdušňující
Systém box: ano
Záruka: 24 měsíců

Kvalitní a oblíbený kousek Baterie podomítková REA LUNGO ROSE lze sehnat aktuálně u nás zařazený v kategorii vodovodní baterie. Mrkněte na oblíbené produkty z této rubriky snadno online! Známý výrobce Möbler dodává kvalitní výrobky U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další kvalitní zboží značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Baterie podomítková REA LUNGO ROSE GOLD + box od známého výrobce Möbler snadno můžete získat teď levně! Akční cena 4 199 Kč.