Baterie podomítková REA VIVA + box

Baterie podomítková REA VIVA + boxUmyvadlová baterie Viva je ideální volbou pro každou koupelnu. Byla uzpůsobena pro podomítkovou... více informací »
Baterie podomítková REA VIVA + box
Značka: Möbler
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie podomítková REA VIVA + boxUmyvadlová baterie Viva je ideální volbou pro každou koupelnu. Byla uzpůsobena pro podomítkovou...

Baterie podomítková REA VIVA + box

Umyvadlová baterie Viva je ideální volbou pro každou koupelnu. Byla uzpůsobena pro podomítkovou instalaci u volně stojících umyvadel nebo umyvadlových desek. Moderní tvar mosazného těla je potažen chromovou vrstvou nejvyšší kvality. Baterie díky této technologii je chráněna před poškrábáním, zabarvením a korozí.


Typ baterie: umyvadlová, vanová
Způsob montáže baterie: nástěnná
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: chrom
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 9
Rozprašovací rozsah: 20
Průměr připojení: 1/2 celá
Záruka: 24 měsíců

Kvalitní a levný produkt je k sehnání nyní tady na našich stránkách ve známé kategorii vodovodní baterie! Pořiďte si ještě jiné kusy ve zmiňované kategorii za parádní cenu! Oblíbená značka Möbler vyrábí velmi kvalitní produkty Udělejte radost sami sobě. To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další skvělé kousky od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Baterie podomítková REA VIVA + box pocházející od značky Möbler snadno můžete získat tady a teď opravdu levně. Teď za akční cenu 3 799 Kč.