Baterie sprchová REA FALCONE

Baterie sprchová REA FALCONEPředstavujeme vám krásné, mimořádne funkční a moderní baterii. Je to produkt, který dokonale zaplní... více informací »
Baterie sprchová REA FALCONE
Značka: Möbler
3 699 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie sprchová REA FALCONEPředstavujeme vám krásné, mimořádne funkční a moderní baterii. Je to produkt, který dokonale zaplní...

Baterie sprchová REA FALCONE

Představujeme vám krásné, mimořádne funkční a moderní baterii. Je to produkt, který dokonale zaplní váš prostor v koupelně a zároveň zachová dokonalý vzhled a estetiku interiéru. Baterie je uzpůsobena pro montáž na vanu nebo na bok vany. Byla vyrobena z mosazi pokryté trojitou vrstvou chromu. Díky speciální fázi výroby je odolná a snadno se čistí.


Typ baterie: sprchová, vanová
Způsob montáže baterie: nástěnná
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: chrom
Typ hlavice: keramická
Průměr připojení: 1/2 celá
Záruka: 24 měsíců

Tento akční produkt Baterie sprchová REA FALCONE jde získat ještě tu na webu ve známé kategorii vodovodní baterie! Nyní koupíte ještě podobné zboží z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu! Značka Möbler pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní produkty. Vždyť to vidíte sami.

Žádaný výrobek Baterie sprchová REA FALCONE od kvalitní značky Möbler snadno získáte na našich stránkách teď téměř zdarma! Nabídky od 3 699 Kč.