Baterie umyvadlová LUGANO SLIM zlatá nízká

Baterie umyvadlová LUGANO SLIM zlatá nízkáModerní umyvadlová baterie v nejmódnejším typu Slim, vybavená otočným výtokem o 360... více informací »
Baterie umyvadlová LUGANO SLIM zlatá nízká
Značka: Möbler
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie umyvadlová LUGANO SLIM zlatá nízkáModerní umyvadlová baterie v nejmódnejším typu Slim, vybavená otočným výtokem o 360...

Baterie umyvadlová LUGANO SLIM zlatá nízká

Moderní umyvadlová baterie v nejmódnejším typu Slim, vybavená otočným výtokem o 360 °. Tenké tělo, dlouhý otočný výtok zaručují pohodlí a úžasný vzhled. Způsob nanášení povlaku na baterii zajišťuje odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození.


Typ baterie: umyvadlová
Způsob montáže baterie: na pracovní desku, umyvadlová
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: zlatá
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 205
Rozprašovací rozsah: 150
Průměr připojení: 3/8 celá
Perlátor: provzdušňující
Systém box: nemá
Záruka: 24 měsíců


Tento oblíbený kousek máte možnost dostat teď tu na stránkách v populární kategorii vodovodní baterie. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této známé kategorie v akci! Populární značka Möbler vyrábí skvělé výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky více kousků od značky Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Baterie umyvadlová LUGANO SLIM zlatá nízká od značky Möbler jednoduše naleznete teď se slevou. Ceny již od 2 599 Kč.