Baterie umyvadlová REA CARO vysoká

Baterie umyvadlová REA CARO vysokáExtrémně odolná a funkční umyvadlová baterie z mosazi nejvyšší kvality. Tento materiál... více informací »
Baterie umyvadlová REA CARO vysoká
Značka: Möbler
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie umyvadlová REA CARO vysokáExtrémně odolná a funkční umyvadlová baterie z mosazi nejvyšší kvality. Tento materiál...

Baterie umyvadlová REA CARO vysoká

Extrémně odolná a funkční umyvadlová baterie z mosazi nejvyšší kvality. Tento materiál zaručuje plnou spolehlivost a bezporuchový provoz produktu po mnoho let. Keramická hlava vám umožní provádět až 500 000 cyklu otevírání a zavírání vodního paprsku. Pokrytí těla baterie chromovými vrstvami dodává baterii nezaměnitelný vzhled a také chrání před korozí a poskvrněním. Krásný tvar baterie se perfektně hodí do jakékoli koupelny.


Typ baterie: umyvadlová
Způsob montáže baterie: na pracovní desku, umyvadlová
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: chrom
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 27
Rozprašovací rozsah: 10
Průměr připojení: 3/8 celá
Záruka: 24 měsíců


Zlevněný kousek Baterie umyvadlová REA CARO vysoká je k dispozici pohodlně na našich stránkách v oblíbené sekci vodovodní baterie! Připravili jsme jiné produkty ze zmíněné sekce v bezva akci! Věhlasná značka Möbler nabízí velmi kvalitní sortiment Přesvědčte se.

Tento designový výrobek Baterie umyvadlová REA CARO vysoká s osvědčenou značkou Möbler snadno najdete právě nyní levně! Ceny od 1 899 Kč.