Baterie vanová REA RETRO OLD BLACK

Baterie vanová REA RETRO OLD BLACKPředstavujeme vám krásnou, mimořádne funkční a moderní baterii. Je to produkt, který dokonale... více informací »
Baterie vanová REA RETRO OLD BLACK
Značka: Möbler
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie vanová REA RETRO OLD BLACKPředstavujeme vám krásnou, mimořádne funkční a moderní baterii. Je to produkt, který dokonale...

Baterie vanová REA RETRO OLD BLACK

Představujeme vám krásnou, mimořádne funkční a moderní baterii. Je to produkt, který dokonale zaplní váš prostor v koupelně a zároveň zachová dokonalý vzhled a estetiku interiéru. Baterie je uzpůsobena pro montáž na vanu nebo na bok vany. Byla vyrobena z mosazi pokryté trojitou vrstvou chromu. Díky speciální fázi výroby je odolná a snadno se čistí.


Typ baterie: umyvadlová
Způsob montáže baterie: umyvadlová
Materiál: mosaz
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 16
Rozprašovací rozsah: 10
Průměr připojení: 3/8 celá
Záruka: 24 měsíců

Akční kousek máte možnost sehnat bezprostředně na stránkách umístěný v sekci vodovodní baterie! Pořiďte si ještě další produkty ve zmiňované sekci za výhodnou cenu! To ovšem není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás více produktů od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Baterie vanová REA RETRO OLD BLACK originál od výrobce Möbler seženete na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 4 599 Kč.