Čalouněná postel s úložným prostorem Lebeda 90×200 Potah: Modrý samet

Velmi oblíbený výrobek Čalouněná postel s úložným prostorem Lebeda 90x200 Potah: Modrý samet originál od značky Möbler získáte právě za akční cenu. Ceny již od 9490 Kč
Cena: 9 490 Kč

SAMET

Výjimečná kolekce postelí, které jsou pohodlné a elegantní.

Möbler připravil limitovanou edici ručně vyráběných postelí. Kolekce SAMET vznikla ve spolupráci s českou tradiční firmou.

30 let práce se dřevem ukázal, že základem kvalitního spánku je postel, která se nevyklá. Vyvinuli jsem postele s pevnou kostrou pro ničím nerušený spánek. Díky řemeslné zručnosti našich stolařů můžeme zaručit bytelný nábytek, který je zároveň lehký a má jednoduchou montáž.

Ručně čalouněné čelo lůžka, kromě toho, že je praktické, dodává vzhledu měkkou, útulnou atmosféru. Látky mají navíc nešpinivou povrchovou úpravu a jsou velmi nenáročné na údržbu. Elegantní kolekce látek byla vybrána a použita pouze pro tuto výjimečnou edici.

Navíc je lamelový rošt od hlavy polohovatelný v 5 stupních pro maximální pohodlí při spánku. A hlavně mají postele úložný prostor vhodný pro ukládání lůžkovin a podobného lehčího obsahu.

Výška ložné plochy s matrací: 60 cm.

Rozměry ložné plochy: 200 x 90 cm

Výška čela: 100 cm

Nosnost: 110kg

Včetně roštu

Celkové rozměry postele: 102 x 212

Prostor pod postelí: 12 cm

Obsah balení:

Čalouněná postel Lebeda je dodávána ve třech dílech. Jedno lůžko a dvě čela. Veškeré kování společně s nožkami k posteli najdete uvnitř úložného prostoru

Další produkty z kategorie Postele

Další produkty od výrobce Möbler


Top