Casarredo Jídelní židle INDIANAPOLIS

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Casarredo Jídelní židle INDIANAPOLIS
Značka: Casarredo
3 505 Kč
Ověřit dostupnost
Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou sedák ekokůže


Velmi oblíbený výrobek Casarredo Jídelní židle INDIANAPOLIS lze pořídit nyní tady na stránkách umístěný v rubrice židle. Vyhledejte si zcela nové výrobky ve zmíněné sekci za outletovou cenu! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také další zboží od značky Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Casarredo dlouhodobě prodává kvalitní sortiment za super cenu.

Tento neodolatelný produkt Casarredo Jídelní židle INDIANAPOLIS od společnosti s dlouholetou tradicí Casarredo jednoduše seženete tady nyní za rozumné peníze! Právě lze objednat jen za 3 505 Kč.