Casarredo Vitrína ANTICA 10 97/198/42 :

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Casarredo Vitrína ANTICA 10  97/198/42 :
Značka: Casarredo
8 247 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchytky

Super produkt lze pořídit právě tady u nás umístěný v rubrice vitríny. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky za outletovou cenu! Značka Casarredo dlouhodobě nabízí top zboží. Nakupujte výhoděn u nás! To není všechno, máme toho více! Máme v nabídce více kousků značky Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný výrobek Casarredo Vitrína ANTICA 10 97/198/42 : značky Casarredo seženete na našich stránkách opravdu výhodně. Ceny již od 8 247 Kč.