Casarredo Vitrína ANTICA 11 67/198/42 :

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Casarredo Vitrína ANTICA 11  67/198/42 :
Značka: Casarredo
6 544 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchytky

Tento unikátní produkt můžete koupit již dnes tu na stránkách v populární kategorii vitríny! Prozkoumejte vyjímečné výrobky ze zmíněné kategorie na pár kliknutí! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další kvalitní kousky od značky Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Značka Casarredo vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží. Přesvědčte se sami.

Tento nejprodávanější produkt Casarredo Vitrína ANTICA 11 67/198/42 : od populární značky Casarredo získáte na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Cena od 6 544 Kč.