Casarredo Vitrína APOLLO AP12 97/140,5/42

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Casarredo Vitrína APOLLO AP12  97/140
Značka: Casarredo
5 818 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,5 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty kov

Tento kvalitní a žádaný výrobek máte možnost získat bezprostředně tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci vitríny. Prozkoumejte další kousky ve zmíněné kategorii za rozumné peníze!

Tento exkluzivní kus Casarredo Vitrína APOLLO AP12 97/140,5/42 od populární značky Casarredo můžete získat zde teď ve slevě. Akční cena od 5 818 Kč.