Casarredo Vitrína DALLAS D7 157/111/43,5 :

Uspořádání: za dvířky po dvou policích, uprostřed tři zásuvky a v horní části výklopná dvířka možno zakoupit osvětlení v naší nabídce... více informací »
Casarredo Vitrína DALLAS D7  157/111/43
Značka: Casarredo
8 657 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: za dvířky po dvou policích, uprostřed tři zásuvky a v horní části výklopná dvířka možno zakoupit osvětlení v naší nabídce...

Uspořádání: za dvířky po dvou policích, uprostřed tři zásuvky a v horní části výklopná dvířka možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky jsou kovové

Tento diskontní produkt Casarredo Vitrína DALLAS D7 157/111/43,5 : máte možnost najít prostě tu na webu zařazený v kategorii vitríny. Máme pro vás oblíbené výrobky ze zmíněné kategorie ve výhodné akci!

Tento akční a ve slevě kus Casarredo Vitrína DALLAS D7 157/111/43,5 : od společnosti Casarredo jednoduše můžete pořídit na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Teď v akci 8 657 Kč.