Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I3 96/192/45 :

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -... více informací »
Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I3  96/192/45 :
Značka: Casarredo
7 610 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -...

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky jsou kovové

Akční a ve slevě produkt Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I3 96/192/45 máte možnost pořídit rovněž na webu zařazený v rubrice vitríny! Nyní můžete získat unikátní kusy ve zmiňované rubrice snadno online! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od výrobce Casarredo. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Casarredo dlouhodobě prodává vynikající sortiment Však to vidíte sami!

Tento žádaný produkt Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I3 96/192/45 : originál od výrobce Casarredo snadno pořídíte zde teď za akční cenu! Nabídka od 7 610 Kč.