Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I4 56/192/42 :

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police, možnost výběru levého nebo pravého provedení při montáži možno zakoupit osvětlení v naší nabídce... více informací »
Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I4  56/192/42 :
Značka: Casarredo
5 706 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police, možnost výběru levého nebo pravého provedení při montáži možno zakoupit osvětlení v naší nabídce...

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police, možnost výběru levého nebo pravého provedení při montáži možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky jsou kovové

Oblíbený a akční výrobek Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I4 56/192/42 jde pořídit lehce na našich stránkách v populární kategorii vitríny! Připravili jsme ještě jiné produkty z této známé sekce na pár kliknutí! U nás nabízíme více, podívejte se také na více skvělých produktů od značky Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý dodavatel Casarredo má ve stále nabídkce prvotřídní zboží.

Tento zlevněný kus Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I4 56/192/42 : od populární značky Casarredo jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Ceny již od 5 706 Kč.