Casarredo Vitrína KORA K4 46,5/192/45 :

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku... více informací »
Casarredo Vitrína KORA K4  46
Značka: Casarredo
5 468 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku...

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty


Ve slevě produkt jde koupit již dnes tady a teď na našem webu ve známé sekci vitríny! Nyní pořídíte ještě jiné výrobky z této známé sekce za výborné peníze. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Mrkněte také na další kousky od dodavatele Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Casarredo Vitrína KORA K4 46,5/192/45 : od kvalitní značky Casarredo snadno pořídíte u nás právě skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 5 468 Kč.