Casarredo Vitrína PARIS P3 88/190/44 :

Uspořádání: uvnitř jsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Casarredo Vitrína PARIS P3  88/190/44 :
Značka: Casarredo
7 881 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: uvnitř jsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání: uvnitř jsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska bez úchytek systém cichego

Kvalitní a oblíbený kousek Casarredo Vitrína PARIS P3 lze koupit již dnes tady u nás umístěný v kategorii vitríny. Nyní získáte jiné produkty ve zmiňované kategorii v akci! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od dodavatele Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Casarredo Vitrína PARIS P3 88/190/44 : od známého výrobce Casarredo jednoduše seženete na našich stránkách teď právě ve slevě! Akční ceny od 7 881 Kč.