Casarredo Vitrína VEGAS V12 49/192/40,5 :

Uspořádání: v dolní části dvě zásuvky, za dvířky tři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál:... více informací »
Casarredo Vitrína VEGAS V12  49/192/40
Značka: Casarredo
5 799 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: v dolní části dvě zásuvky, za dvířky tři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál:...

Uspořádání: v dolní části dvě zásuvky, za dvířky tři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 18-48 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky jsou kovové

Velmi oblíbený výrobek lze pořídit snadno tady na stránkách zařazený v kategorii vitríny. Nyní si můžete pořídit ještě další produkty z této sekce za super cenu.

Výjimečný a žádaný kus Casarredo Vitrína VEGAS V12 49/192/40,5 : od značky Casarredo jednoduše můžete najít na našich stránkách za výhodnou cenu. Cena od 5 799 Kč.