Casarredo Vitrína VEGAS V13 88/192/40,5 :

Uspořádání: v dolní části dvě zásuvky, za dvířky tři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál:... více informací »
Casarredo Vitrína VEGAS V13  88/192/40
Značka: Casarredo
7 220 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: v dolní části dvě zásuvky, za dvířky tři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál:...

Uspořádání: v dolní části dvě zásuvky, za dvířky tři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 18-48 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky jsou kovové


Velmi prodávaný produkt Casarredo Vitrína VEGAS V13 88/192/40,5 : máte možnost pořídit nyní na našich stránkách v rubrice vitríny. Nyní najdete zcela nové zboží z této populární kategorie na pár kliknutí!

Unikátní a oblíbený výrobek Casarredo Vitrína VEGAS V13 88/192/40,5 : od populárního výrobce Casarredo snadno naleznete zde nyní za akční cenu. Ceny od 7 220 Kč.