Casarredo Vitrína VEGAS V8 148/109,5/40,5 :

Uspořádání: po stranách za dvířky po dvou policích, uprostřed tři zásuvky a jedny výklopná dvířka možno zakoupit... více informací »
Casarredo Vitrína VEGAS V8  148/109
Značka: Casarredo
7 636 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: po stranách za dvířky po dvou policích, uprostřed tři zásuvky a jedny výklopná dvířka možno zakoupit...

Uspořádání: po stranách za dvířky po dvou policích, uprostřed tři zásuvky a jedny výklopná dvířka možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 18-48 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky jsou kovové


Ve slevě výrobek Casarredo Vitrína VEGAS V8 jde pořídit právě nyní tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii vitríny. Mrkněte na podobné zboží z této známé kategorie za výprodejovou cenu!

Exkluzivní kus Casarredo Vitrína VEGAS V8 148/109,5/40,5 : od známé značky Casarredo snadno naleznete právě teď za výhodnou cenu. Cena od 7 636 Kč.