Dolmar Komoda GAPPA 6 Dolmar 150/90,6/40 :

Uspořádání uprostřed tři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o... více informací »
Dolmar Komoda GAPPA 6 Dolmar 150/90
Značka: Dolmar
4 094 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání uprostřed tři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o...

Uspořádání uprostřed tři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Hodně žádaný produkt máte možnost získat taky tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice komody. Nyní můžete najít parádní zboží ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu.

Levný výrobek Dolmar Komoda GAPPA 6 Dolmar 150/90,6/40 : od známé společnosti Dolmar jednoduše můžete sehnat zde nyní za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 4 094 Kč.