Dolmar matrace 190x80x

Matrace vyrobené z polyuretanové pěny přinášejí dobré ortopedické vlastnosti za velmi výhodnou cenu. Nabízejí nižší hmotnost... více informací »
Dolmar  matrace 190x80x
Značka: Dolmar
2 415 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace vyrobené z polyuretanové pěny přinášejí dobré ortopedické vlastnosti za velmi výhodnou cenu. Nabízejí nižší hmotnost...

Matrace vyrobené z polyuretanové pěny přinášejí dobré ortopedické vlastnosti za velmi výhodnou cenu. Nabízejí nižší hmotnost a snazší manipulaci než jiné druhy matrací, zároveň se ale rychleji opotřebovávají. Polyuretanová pěna je materiál antialergický, který nepodporuje výskyt roztočů, plísní a bakterií. V porovnání s jinými materiály má však nižší vzdušnost (nehodí se pro vlhčí prostředí) a rychleji se opotřebovává. Obecně platí, že kvalita a doba použití takové matrace je přímo úměrná její výšce. Matrace z PUR pěny se výborně hodí pro příležitostné přespání stejně jako pro každodenní spaní s důrazem na nižší cenu. Doporučujeme je používat na lamelových roštech, pro nepružné podklady a pevné desky vhodné nejsou. Matrace se dají i polohovat. Protože polyuretanová pěna přenáší vlnění jen minimálně, matraci lze pohodlně využít i ve velkém provedení pro dvoulůžkové postele.


Zcela unikátní výrobek Dolmar matrace 190x80x můžete sehnat pohodlně tady na našem webu v oblíbené sekci matrace. Nyní si můžete pořídit skvělé zboží z této sekce za akční cenu! Populární výrobce Dolmar má vysoce kvalitní sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento levný kus Dolmar matrace 190x80x od populárního výrobce Dolmar jednoduše seženete zde teď právě opravdu levně! Akční ceny od 2 415 Kč.