Dolmar matrace 200x90x

Matrace vyrobené z polyuretanové pěny přinášejí dobré ortopedické vlastnosti za velmi výhodnou cenu. Nabízejí nižší hmotnost... více informací »
Dolmar  matrace 200x90x
Značka: Dolmar
2 795 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace vyrobené z polyuretanové pěny přinášejí dobré ortopedické vlastnosti za velmi výhodnou cenu. Nabízejí nižší hmotnost...

Matrace vyrobené z polyuretanové pěny přinášejí dobré ortopedické vlastnosti za velmi výhodnou cenu. Nabízejí nižší hmotnost a snazší manipulaci než jiné druhy matrací, zároveň se ale rychleji opotřebovávají. Polyuretanová pěna je materiál antialergický, který nepodporuje výskyt roztočů, plísní a bakterií. V porovnání s jinými materiály má však nižší vzdušnost (nehodí se pro vlhčí prostředí) a rychleji se opotřebovává. Obecně platí, že kvalita a doba použití takové matrace je přímo úměrná její výšce. Matrace z PUR pěny se výborně hodí pro příležitostné přespání stejně jako pro každodenní spaní s důrazem na nižší cenu. Doporučujeme je používat na lamelových roštech, pro nepružné podklady a pevné desky vhodné nejsou. Matrace se dají i polohovat. Protože polyuretanová pěna přenáší vlnění jen minimálně, matraci lze pohodlně využít i ve velkém provedení pro dvoulůžkové postele.


Tento oblíbený výrobek Dolmar matrace 200x90x máte možnost koupit pohodlně u nás ve známé rubrice matrace. Nyní můžete najít vyjímečné zboží z této známé rubriky ve výprodejové akci!

Nejprodávanější kus Dolmar matrace 200x90x od značky Dolmar získáte právě skutečně výhodně. V akci od 2 795 Kč.