Dolmar Police GAPPA 10 Dolmar 120/58/19,6 :

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním... více informací »
Dolmar Police GAPPA 10 Dolmar 120/58/19
Značka: Dolmar
911 Kč
Ověřit dostupnost
Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním...

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou


Tento velmi žádaný produkt Dolmar Police GAPPA 10 Dolmar je dostupný jednoduše tu na stránkách umístěný v sekci regály a poličky. Nyní získáte skvělé zboží ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další kousky od výrobce Dolmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Dolmar Police GAPPA 10 Dolmar 120/58/19,6 : od známé značky Dolmar snadno naleznete zrovna za akční cenu! Nabídka od 911 Kč.